Přihláška a platba

PŘIHLÁŠENÍ NA ENGLISH CAMP
Pro přihlášení na English Camp 2018 klikněte zde.


PLATBA ENGLISH CAMPU

Prosíme o provedení platby za English Camp do 31. května 2018 – 3.750,- Kč
Cena zahrnuje plnou penzi, pitný režim, společnou dopravu, studijní materiály a výuku. Cena nezahrnuje campové tričko (150,-), kapesné apod.

Pro rok 2017 a 2018 jsme bohužel museli cenu English Campu zdražit o cca 25%. Vedla nás k tomu kombinace několika faktorů – English Camp byl každoročně finančně v mínusu, přestože veškerá práce českých i amerických lektorů je plně dobrovolná, zároveň letos jedeme do nového (a dražšího) střediska a zdražila se i cena výukového materiálu.

Pozor: Pro plnou platnost registrace je nutné zaplatit zálohu v minimální výši 1.000,- Kč a to nejpozději do dvou týdnů od vyplnění registrace. Po této lhůtě mají přednost další přihlášení studenti, kteří zaplatí zálohu dříve. Zbylou částku je nutné uhradit do 31. května 2018.

Záloha je nevratná. (Pouze v případě závažného onemocnění před samotným English Campem.)

Platbu pošlete na č.ú.: 2300550740 / 2010

Do zprávy pro příjemce napište celé jméno a příjmení přihlášeného studenta.

Variabilní symbol bude uveden v informačním emailu, který Vám bude zaslán po vyplnění přihlášky.

Přihlášeni jste od chvíle vyplnění elektronické přihlášky a doručení platby na účet.

Po přijetí platby Vám zašleme email s potvrzením o přijetí a také formuláře pro potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti dítěte (pro účastníky mladší 18-ti let)

Další podrobné informace očekávejte začátkem června nebo po uzavření přihlašování.


English Camp je možné udržovat na takto nízké ceně pouze díky práci několika desítek dobrovolníků z celé ČR a USA. Pokud se Vám English Campy líbí a chtěli byste přispět na jejich rozvoj, můžete na English campový účet zaslat dar v jakékoliv výši. Peníze budou využity výlučně na materiální potřeby spojené s English Campem. Na Váš dar Vám vystavíme potvrzení o daru, který můžete uplatnit na slevu na dani v daňovém přiznání. Jsme vděčni za Vaši podporu!