Přihláška a platba

PŘIHLÁŠENÍ NA ENGLISH CAMP
Pro přihlášení na English Camp 2019 klikněte zde.


PLATBA ENGLISH CAMPU

Prosíme o provedení platby za English Camp do 31. května 2019 – 3.650,- Kč
Cena zahrnuje plnou penzi, pitný režim, společnou dopravu zpět, studijní materiály a výuku. Cena nezahrnuje campové tričko (150,-), kapesné apod.

Pozor: Pro plnou platnost registrace je nutné zaplatit zálohu v minimální výši 1.000,- Kč a to nejpozději do dvou týdnů od vyplnění registrace. Po této lhůtě mají přednost další přihlášení studenti, kteří zaplatí zálohu dříve. Zbylou částku je nutné uhradit do 31. května 2019.

Záloha je nevratná. (Pouze v případě závažného onemocnění před samotným English Campem.)

Platbu pošlete na č.ú.: 2300550740 / 2010

Do zprávy pro příjemce prosím napište celé jméno a příjmení přihlášeného studenta. 

Přihlášeni jste od chvíle vyplnění elektronické přihlášky a doručení platby na účet.

Po přijetí platby Vám zašleme email s potvrzením o přijetí a také formuláře pro potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti dítěte (pro účastníky mladší 15-ti let)

Další podrobné informace očekávejte začátkem června nebo po uzavření přihlašování.


English Camp je možné udržovat na takto nízké ceně pouze díky práci několika desítek dobrovolníků z celé ČR a USA. Pokud se Vám English Campy líbí a chtěli byste přispět na jejich rozvoj, můžete na English campový účet zaslat dar v jakékoliv výši. Peníze budou využity výlučně na materiální potřeby spojené s English Campem. Na Váš dar Vám vystavíme potvrzení o daru, který můžete uplatnit na slevu na dani v daňovém přiznání. Jsme vděčni za Vaši podporu!